Katastrofa, par kuru neraksta lielie masu mēdiji  

28.martā 2009.g.sestdiena.

Autors: Redakcija Fronda.pl  Kategorija: Świat

Svētā krusta kapsētā, kas ir katoļu kapsēta, tiešā tuvumā pie pieminekļa, kas ir veltīts nedzimušajiem bērniem, nokrita un gāja bojā tā cilvēka privātā lidmašīna, kuram pieder vislielākais aborta klīniku tīkls ASV. Gāja bojā divas viņa meitas un pieci mazbērni.

Kopā septiņi bērni un tikpat daudz pieaugušo gāja bojā nesenajā privātās lidmašīnas katastrofā, kura nokrita Montanas apgabalā -tā ir pirmā informācija, kādu sniedza amerikāņu mēdiji. Pēc divām dienām atklājās jau nākošie fakti. Tie veido kādu īpašu, šokējošu kopumu. Lūk detaļas, par kurām nerunā Amerikas prese.

Lidmašīnas īpašnieks.

Naudu lidmašīnas iegādei viņš ir guvis par nedzimušo bērnu nogalināšanu.   Viņam piederēja vislielākais aborta klīniku tīkls ASV, kas saucās „Irving Moore 'Bud' Feldkamp III”, šis klīniku tīkls nesa viņam peļņu miljonos. Firmu „Family Planning Associates” viņš nopirka pirms 3 gadiem. Viņam kopumā pieder 17 aborta klīnikas Kalifornijā, kurās tiek nogalināts vairāk nedzimušo bērnu, nekā visās pārējās klīnikās šai štatā, ieskaitot „Planned Parenthood”. Aborti šeit tiek izdarīti ar pilnu „servisu” līdz pat 5 bērna mēnesim. Nopērkot šīs 17 aborta klīnikas, viņš plānoja izveidot mazu medicīnas impēriju. Pirms tam viņam jau piederēja 2 zobārstniecības klīniku tīkli un viņš bija akcionārs daudzās citās klīnikās. Privātajā dzīvē viņš izskatījās kā mīlošs tēvs savām 2 meitām un labs vectētiņš saviem 5 mazbērniem.

Katastrofas apstākļi.

Feldkampa meitas lidoja šajā dienā brīvdienu atvaļinājumā, kopā 2 ģimenes ar bērniem un paziņām. Slēpes, baseins, golfs miljonāru kūrortā Yellowstone Club klubs - tā viņi bija plānojuši pavadīt brīvo laiku. Tomēr lidmašīna nesasniedza galamērķi. Iemesli nav vēl izpētīti. Pirmā hipotēze - saka, ka varētu būt spārnu apledošana, bet eksperti tam nepiekrīt. Šo lidmašīnu vadīja pieredzējis pilots, bija labi laika apstākļi, nekādu problēmu. To ziņo pēdējie dati no video kontroles torņa. Aculiecinieki arī nepamanīja pie šīs lidmašīnas neko neparastu, redzēja tikai pēkšņu krišanu. Lidmašīna ieurbās zemē taisni vertikāli ar priekšgalu un tūdaļ uzliesmoja, uzsprāga. Lidmašīna nokrita tikai 300 metru attālumā no lidlauka. kur atradās sadegušais vraks?

Svētā krusta kapsētā.

Draudzes locekļi nāk uz šejieni bieži. Kāds cilvēks jau ļoti sen bija aizsācis šajā kapsētā kopā ar domubiedriem lūgties Rožukroni par abortu biznesa upuriem – par nedzimušiem bērniem, par viņu nelaimīgajām mātēm un par visiem ārstiem, kuru rokas aptraipītas asinīm. Netālu no kapsētas baznīcas uzstādīja simbolisku kapa pieminekli – Nedzimušā bērna kaps, ar cerību, ka kāds no garāmgājējiem šeit palūgsies „Mūžīgu mieru dod viņiem, Kungs”. Cilvēki lūdzās šeit arī par paša Buda Feldkampa atgriešanos. Arī pats Buda Feldkamps nākošā dienā pēc lidmašīnas nogāšanās atbrauca uz šo kapsētu. Viņš stāvēja tur, raugoties uz bojā gājušo lidmašīnu. Paliek tikai jautājums, vai viņš redzēja arī Nedzimušā bērna kapu?

 AJ/Christiannewswire.com